Чоловіча стрижка КиївЧоловічі стрижки у перукарні Хіт у Києві

Акція! Ціна чоловічої стрижки у топ-стиліста – від 350 гривень.
Телефонуйте зараз: 067-688-99-66 (просто натисніть на номер).
Месенджери: Viber, Telegram, WhatsApp.


Чоловіча стрижка КиївСтрижка чоловіча у Києві


Ще з далеких старих часів справжній чоловік у поданні багатьох асоціюється з сильним характером та інтелектом, шляхетністю та мужністю. Але час встановлює свої стандарти і сьогодні він також має вміти дотримуватися свого стилю та бути елегантним. У наш час більшість чоловіків замислюється над поліпшенням свого зовнішнього вигляду та створенням власного образу. Імениті стилісти постійно працюють над оригінальними зачісками для сильної статі, які мають надати яскравого та сучасного вигляду. Підібрати ідеальну нову стрижку і змінити набридлу, це ще й чудовий спосіб відкоригувати дефекти зовнішності.

Чоловіча стрижка на коротке волоссяЧоловіча стрижка коротка


Сучасна мода та її напрямки постійно змінюються, що стосується чоловічих трендів, то вони розвиваються трохи повільніше, оскільки сильна половина людства вважається більш консервативною. Різкі зміни у цій галузі їм не властиві. І не варто забувати ще ось про що – для ділових людей, що працюють у компаніях, існують негласні правила. Їм не можна своїм екстравагантним чином відлякувати консервативних клієнтів. Вони повинні дотримуватися певної довжини волосся і тут краще зупинити свій вибір на короткій зачісці. Класика завжди популярна і ніколи із актуальної моди не вийде. З кожним новим сезоном класичний образ лише трохи коригується і стає більш сучасним.

Чоловіча перукарня Оболонь КиївПерукарня для чоловіків у Києві


Зразком класичного ретро-стилю можна вважати британку. Цей варіант має пробір збоку та укорочені віскі, а зверху класні об'ємні пасма. Стрижка під бокс відноситься до коротких варіантів і злегка нагадує шолом солдата з глибокої античності. Для неї характерні бриті потилиця та віскі, а все це добре поєднується зі злегка подовженим верхом. Близький родич - напівбокс по відношенню до першого варіанта менш агресивний, йому притаманні плавні лінії. Такий стиль із новинкою сучасної моди - фігурними малюнками, вирізьбленими з боків або на потилиці, привертає до себе увагу оточуючих, зачаровуючи їх своєю оригінальністю. Сміливіші і рішучі молоді люди можуть віддати перевагу такому варіанту, як андеркат. Це коли ззаду та з боків дуже коротко підстрижено, а зверху довше.

Сучасна чоловіча зачіскаЧоловічий перукар поруч


Чоловікам, що володіють довгим волоссям не потрібно поспішати їх позбуватися:), так як довге волосся завжди на піку популярності і така стрижка відноситься до класичного стилю, завжди затребуваному. Робити зачіску з довгим волоссям - це доля майстра з гарною кваліфікацією, де потрібен його досвід, витонченість та вміння. Результат такої праці заслуговує на такі старання. Молоді люди з довгою зачіскою завжди перебувають під пильною увагою представниць прекрасної статі і найчастіше успіх у взаєминах їм забезпечений. У наш час не так вже й рідко можна побачити в салонах чоловіків, які придивляючись до фотографій, вибирають собі певний стиль. Добре підібраний образ надає молодій людині впевненість у своїх силах, що відбивається і на його успіх у житті.

Стильні чоловічі зачіскиСтрижка для чоловіка


Перукарня у Києві на Оболоні ціна на стрижки та зачіски


У нас в салоні краси "Хіт" наш перукар добре та якісно зробить складні та прості чоловічі стрижки або зачіски з укладанням у будь-який для Вас зручний час. А ще на Вас чекає модельна стрижка бороди - сьогодні акуратна борода на піку популярності і ми допоможемо зробити її ідеальною. Ви можете ставити будь-які запитання та робити запис до наших досвідчених майстрів перукарями по телефонах (угорі та внизу сторінки). У перукарні поруч охороняєме і завжди вільне паркування для Вашого автомобіля. Ціна чоловічої стрижки сьогодні (робота топ-майстра) у нашому барбершопі - від 350 гривень, укладання коштує недорого, лише 150 гривень. Ця сторінка російскою мовою: мужская стрижка Киев. А тут Дитяча перукарня у Києві та Жіноча стрижка у Києві.


Перукарня Оболонь для чоловіків у Києві недорого. Низькі ціни – "Хіт" салон краси Оболонь поряд з вами.


Зателефонувати: Київстар 067-688-99-66, записатися - месенджери: написати в Viber, в Telegram, в WhatsApp.
© 2002-2023 Салон краси "Хіт" в Києві на Оболоні - проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграду) 2Д (карта), (метро "Почайна").