Корекція брів КиївЦіна від 80 гривень.
Дзвоніть прямо зараз: 067-688-99-66.
Месенджери: Viber, Telegram, WhatsApp.


Корекція брів КиївЗробити брови


Корекція брів у салоні краси сьогодні дуже потрібна процедура. Привабливість жінок сьогодні значною мірою визначається формою та кольором брів. Хороша форма брів робить очі помітнішими, а погляд - яскравішим. Виправлення форми за допомогою корекції сприяє наближенню ліній до ідеалу та надання вигляду більшої виразності. Після процедури індивідуальна лінія бровок, дуже гармонійно закладена в більшості випадків самою природою, стає більш вираженою. Звичайно, найрозумніше було б зробити корекцію брів, попередньо порадившись із візажистом, і бажано в салоні краси. Сучасна мода дуже поблажлива до форми і не диктує суворих правил. Тому під час проведення даної процедури слід керуватися власними уявленнями про красу, та не нехтувати рекомендаціями досвідчених фахівців. Для кардинальної корекції можна зробити татуаж.


Корекція брів Київ салон краси Хіт в Києві на Оболоні, низькі ціни!


Корекція брів повинна виконуватись відповідно до форми обличчя. Овальній формі найбільше підходять дугоподібні, квадратній - високопідняті довгі брови. На круглому обличчі найкрасивіше виглядають трохи підняті вгору і трішки закруглені на кінці, на довгому – прямі, віддалені від носу. Важливими критеріями є висота і довжина, крім того, починатися і закінчуватися брови повинні в строго певних точках. Правильно визначити розташування цих точок допоможе спеціаліст. Після проведення процедури можна скористатися різноманітними косметичними засобами для її закріплення та надання бровам бажаного кольору, наприклад, гелем, коригуючим олівцем, тінями або порошками. При цьому тіні та олівець краще вибрати в тон волоссю або на один-два відтінки темніше.

Підфарбовування олівцем або тушшю потрібно виконувати з дотриманням певних правил. По-перше, не слід проводити одну рівну межу по лінії брів. Краще нанести гостро відточеним олівцем легкі штрихи, які б імітували волоски. По-друге, якщо брови ростуть недостатньо густо, то фарбувати їх тушшю потрібно строго у напрямку зростання волосків. І робити це слід у міру, тому що надто нафарбовані зроблять обличчя вульгарним. Світлі можна фарбувати хімічним способом. Таке фарбування протримається 3-4 тижні, і досвідчений майстер, зрозуміло, зробить це краще. Найрадикальнішим методом є, безперечно, перманентний макіяж, який може протриматися від півроку до трьох років. Це буде залежати від фарби, що використовується, а також глибини її підшкірного введення.

Зробити брови у Києві ціна


Як правило, парафінотерапію застосовують як покривну маску, що наноситься на основний шар. В якості основного шару виступають лосьйони і креми, що містять поживні, зволожуючі компоненти, що омолоджують. Для ароматерапевтичного ефекту в парафін додають олії та екстракти трав та квітів. Корекція брів ціна у нас в салоні краси "Хіт" на Оболоні у Києві від 80 гривень. Ми пропонуємо Вам послуги досвідчених фахівців та дуже помірні ціни. Запрошуємо Вас до нашого салону краси, який знаходиться на героїв Сталінграду, 2д. Подивіться наші сторінки стрижка Київ недорого, чоловіча стрижка Київ, перукарня, фарбування волосся, а також солярій .Недорого, зробити корекцію брів салон Київ, центр, Оболонь, низькі ціни. Ця сторінка російскою мовою: коррекция бровей Киев.


Зателефонувати: Київстар 067-688-99-66 або Водафон 095-909-05-68, записатися - месенджери: написати в Viber, в Telegram, в WhatsApp.
© 2002-2024 Салон краси "Хіт" в Києві на Оболоні - проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграду) 2Д (карта), (метро Почайна, Мінська). Оренда перукарського місця, Японський манікюр Київ.