Салон краси Хіт на Оболоні на Героїв СталінградуТак як салон краси "Хіт" знаходиться недалеко від центру Києва на Оболоні, знайти нас дуже просто. Повна адреса салону - Київ, проспект Героїв Сталінграда, будинок 2д. Якщо Ви будете добиратися до нас на власному автомобілі, то це буде зовсім не складно. До нас дуже легко і швидко дістатися з центру міста (Печерську або Подолу) через Рибальський острів. Троєщина та Воскресенка знаходяться в декількох хвилинах від салону - проїжджаєте через Північний міст і Ви у нас. Зовсім недалеко і Лук'янівка, Виноградар або Лісовий масив. І, хоча часто не так легко знайти вільне паркування, у нас для Вас завжди знайдеться місце прямо біля входу в салон краси. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, зателефонуйте адміністратору салону. Телефони вгорі і внизу сторінки. Приходьте і приїжджайте, будемо дуже раді бачити Вас і доставити Вам задоволення своєю роботою. Детальніше дивіться на карті, загубитися буде складно:

Натисніть тут і карта розповість Вам як до нас дістатися.

Салон краси Хіт Героїв Сталінграда 2д на Оболоні як до нас дістатися на міському транспортіВід метро "Оболонь" до нас Ви доїдете на тролейбусі 44, автобусі 73 або 100. Від метро "Мінська" тролейбус 34 і 47. Від метро "Почайна" тролейбус 29, 30, 31, 34 автобус 21 і 101, а також безліч маршруток.
Біля нас зупинки називаються "Академія водного транспорту" (автобуси 73, 88 і 100, тролейбуси 44 і 47, маршрутки 180, 476, 485), "Проспект Степана Бандери" (автобус 114), "Проспект Героїв Сталінграда" (автобуси 101 і 21, тролейбуси 29, 30 і 31, маршрутки 150, 151, 157, 192, 234, 242, 550, 573). Як бачите, дуже багато маршрутів проходить біля салону краси Хіт. Розглянемо кілька варіантів того, як доїхати до нас з різних районів міста. До нас легко дістатися з центру Києва на громадському транспорті. Маршрут автобуса 114 (вул. Милославська - Залізничний вокзал "Центральний") проїжджає на своєму шляху Троєщину, Поділ, Печерськ і Ж.Д. вокзал.

Салон краси Хіт Київ, Оболонь

Так виглядає наш новий і красивий ЖК "Парк-Стоун" на Героїв Сталінграда 2д. Вам сюди.


Біля нашого салону краси знаходиться кращий парк Києва "Наталка". Після процедури можна погуляти по парку і далі по Оболонській Набережній. Влітку можна відвідати чисті оболонські пляжі. А якщо Вас більше приваблює шопінг, то в парі сотень метрів знаходиться величезний новий торговий центр Блокбастер. Якщо цього виявиться недостатньо, недалеко і Скаймол.


Салон красоты Хит Киев Оболонь

А ось так виглядає чудовий парк, який знаходиться прямо біля входу в наш салон краси "Хіт".Салон краси Хіт на Героїв Сталінграду, 2Д, біля Оболонської Набережної у Києві на Оболоні, карта як нас знайти. Російськомовна сторінка: салон красоты на Героев Сталинграда.
Зателефонувати: Київстар 067-688-99-66, Lifecell 063-758-02-35, написати в Viber, в Telegram, в WhatsApp.
© 2002-2022 Салон краси "Хіт" в Києві на Оболоні - Героїв Сталінграда 2Д (карта), (метро "Почайна").