Пірсинг носа КиївЦіна 450 гривень. Досвід нашого майстра-пірсингіста більше 25 років.
Дзвоніть саме зараз: Київстар 067-688-99-66 (просто на смартфоні натисніть на номер).
Месенджери: Viber, Telegram, WhatsApp.


Пірсинг носаПірсінг в носі


Пірсинг носа – це сьогодні за популярністю другий вид пірсингу (пальму першості як місце для прикрас, звичайно ж міцно захопили вуха). Історія виникнення цього захоплення сягає глибокої давнини. Особливу популярність пірсинг носа має в Індії – у цій країні прикрашання обличчя є невід'ємною частиною місцевої культури. Сама процедура проколювання відбувається так: майстер обробить місце проколу антисептиками і, якщо Ви захочете - зробить знеболювання. Після цього робиться прокол (у нас у салоні майстер зробить все дуже швидко, якісно та стерильно), в отвір вставляється гантелька або колечко. Прикраса може бути блискучою, матовою або кольоровою - вибір залежить від Вашого смаку, але спочатку вона має бути обов'язково з медичної сталі. Є кілька видів проколу: можна проколоти крила, носову перегородку чи область над носом, а також зробити вертикальний чи глибокий пірсинг. Прокол крил є найпростішим у виконанні видом, і він найбільш популярний серед дівчат - правильно підібрана прикраса надає володарці неповторного шарму. Пірсинг носової перегородки (так званого септуму) є справжнім випробуванням, адже прокол часто робиться без анестезії, оскільки складно заморозити хрящову тканину. За такої операції велике значення має професіоналізм та досвід майстра.

Прокол носуПрокол в носі


Догляд за пірсингом у носі


Загоєння проходить дуже швидко - приблизно протягом двох тижнів. Але сам канал у носі формується довше – близько місяця. Все що від вас потрібно в цей час - дуже ретельно і акуратно доглядати ранку. Не можна в жодному разі чухати прокол (особливо брудними руками), не можна сережки виймати до повного загоєння. Також необхідно обробляти місце процедури антисептиком. Важлива деталь: замінювати сережку слід на видиху - інакше її випадково можна вдихнути. Це базові правила, а більш розгорнуту інформацію та детальну консультацію ви отримаєте у нашому салоні, коли прийдете робити цю послугу. Також у нашому салоні ви можете зробити тату, зробити манікюр та стрижку, відвідати солярій.

Проколоти нісПробити Ніс


Прокол носа вартість


Не забувайте – таку процедуру не можна довіряти робити непрофесіоналам! А особливо намагатися робити її вдома, не варто економити на цьому. Тим більше, що повна вартість пірсингу у нас у салоні краси складає всього від 450 гривень. Процедуру проводить досвідчений майстер, використовуючи лише стерильні інструменти та матеріали. Наш салон зручно розташований у Києві на Оболоні, недалеко центр – Поділ та Печерськ. Недалеко метро та зупинка транспорту. Пірсинг носа сьогодні дуже популярний як у чоловіків, так і у жінок, ціна у нас невисока та якісне виконання. Ви можете, якщо хочете, поставити всі питання, що Вас цікавлять, і записатися до наших майстрів по телефонах (внизу і вгорі сторінки). Або написати повідомлення в мессенджери.

Зробити прокол носа, пробити ніс недорого у Києві на Оболоні в салоні краси Хіт – у нас невисокі ціни. Ця сторінка російською мовою: пирсинг носа Киев.


Зателефонувати: Київстар 067-688-99-66 або Водафон 095-909-05-68, записатися - месенджери: написати в Viber, в Telegram, в WhatsApp.
© 2002-2024 Салон краси "Хіт" в Києві на Оболоні - проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграду) 2Д (карта), (метро Почайна, Мінська). Оренда перукарського місця, Японський манікюр Київ.