Пірсинг в Києві на Оболоні

Салон пірсингу Хіт, ОболоньЦіна у 2023-му році на будь-який пірсинг складає 450 гривень (інтимний та сосків - 550). Наш Майстр має досвід 25 років!
Телефонуйте зараз: 067-688-99-66 (просто натисніть на номер).
Якщо хочете записатися, або щось запитати, пишіть у месенджери: Viber, Telegram, WhatsApp.


Зробити пірсинг Київ Пірсинг Оболонь

Що таке пірсинг? Це проколювання абсолютно будь-якій частині людського тіла (вухо, ніс, пупок) за допомогою стерильної і чистої голки. Потім в цей прокол людина вставляє яку-небудь прикрасу, найчастіше сережку. Виглядає вона досить ефектно, служачи незвичайною тілесною прикрасою. Також пірсинг не тільки прикрашає тіло, а й допомагає підкреслювати і виділяти існуючі гідності і ховати тілесні недоліки. Для величезної кількості молодих людей - як хлопців, так і дівчат - прокол тіла став предметом самовираження, що підкреслює індивідуальність. Як правило, за традицією проколюють вуха, ніздрі і пупок, стають модними проколи в районі губ, язику, бровах, щоках. Також, жінки інколи проколюють соски.

У мистецтва під назвою пірсинг досить глибока історія, що йде своїм корінням глибоко в стародавні часи. Так, багато племен на африканському континенті робили отвори в своєму тілі і прикрашали себе. При цьому кількість прикрас мало певний сенс. Мистецтво це то було дуже популярним, то значимість його падала в очах людей - тим не менш, воно нікуди не зникало! За часів Радянського Союзу було прийнято проколювати лише мочки вух - не більше. Проте - і в СРСР перебували сміливі люди, які робили проколи різних частин тіла. А Ви знаєте, що масове захоплення пірсингом пов'язують з появою відеокліпу на пісню «Cryin'» групи Aerosmith в не такому вже далекому 1993-му році - молоді дуже сподобався прокол пупка, який був у головної героїні кліпу Алісії Сілверстоун.

Взагалі, людство придумало дуже багато видів пірсингу - за багато тисячоліть розвитку люди навигадували чимало способів, за допомогою яких можна проколоти практично все, що хочеш. Причому цілі, для яких робляться проколи, можуть бути дуже різними. Наприклад, естетична - виглядати красиво і привабливо для протилежної статі, підвищити власну сексуальність і значимість. Чимала кількість людей вважають проколювання небезпечним для організму і здоров'я. Однак ж це не так - якщо дану процедуру виконує висококваліфікований фахівець. Якщо зберігати досить прості правила і елементарні вимоги гігієни, то процедура не заподіє абсолютно ніякої шкоди здоров'ю і буде абсолютно безпечна.


Салон пірсингу Київ Студія пірсингу Київ


Пірсинг ціни в нашому салоні краси в КиєвіБезпечний, недорогий і вигідний прокол на будь-якій частині тіла можна зробити в салоні "Хіт", розташованому на Оболоні, в Києві. Наш заклад пропонує високоякісний пірсинг, зроблений в стерильних умовах, гарантія безпеки повна! Ми пропонуємо Вам наступні ціни на цю послугу:
проколоти хрящевидной зону вуха 450,
проколоти вуха 550 грв. за обидва вуха,
прокол на обличчі (щока, проколоти брову, губа або ніс) - 450,
проколоти язик або пупок ціна - 450,
інтимний пірсинг ціна - 550,
прокол соска вартість - 550 гривень.

Що треба робити після пірсингуПісля того, як буде зроблений прокол, за ним потрібно правильно і ретельно доглядати. Щоб рана швидше зажила і не відбулося зараження, потрібно дотримуватися наступних простих порад:
1. Поки ранка не заживе, протирати її ранозагоювальними засобами.
2. Не варто вживати надмірно гостру і солону їжу, слід обмежити споживання цитрусових і намагатися уникати вживання алкогольних напоїв.
3. Одяг потрібно носити просторий, не облягаючий, вільний в місці проколу, щоб не зачапати ранку.
4. Серьгу, вставлену в проколене місце, крутити не треба. Взагалі. Це створить сильні перешкоди загоєнню, і воно буде тривати довше.

Робити процедуру пірсингу найкраще у нас - приходьте! У нашому салоні зроблять будь-якій прокол. Всі види цієї простої операції доступні нашим досвідченим висококваліфікованим майстрам. Якість і стерильність гарантовані. Ми знаходимося біля центру Києва та Подолу на Оболоні, неподалік метро Мінська та Почайна, адреса - Івасюка (Героїв Сталінграду), 2д. Поставити будь-які питання по темі і записатися до наших майстрів ви можете за телефоном 067-688- 99-66. Ми будемо дуже Вам раді! Російськомовна сторінка: пирсинг носа Киев. Живіть яскраво і не бійтеся бути оригінальним.

Пірсинг ціна Київ Пірсинг КиївЗробити пірсинг Київ Оболонь, Студія салон Хіт - невисокі ціни. Ця сторінка російскою мовою пирсинг на Оболони.


Зателефонувати: Київстар 067-688-99-66, записатися - месенджери: написати в Viber, в Telegram, в WhatsApp.
© 2002-2023 Салон краси "Хіт" в Києві на Оболоні - проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграду) 2Д (карта), (метро Почайна, Мінська).