Балаяж Київ

Оболонь, Героїв Сталінграда, 2Д – салон краси Хіт.
Акція! Вартість від 450 гривень із вашою фарбою у досвідченого стиліста перукаря.
Телефонуйте зараз: Київстар 096-778-24-26 або Лайфсел 063-758-02-35 (просто натисніть на номер).
Месенджери: Viber, Telegram, WhatsApp.Балаяж КиївБалаяж ціна


Що таке і коли з'явилося фарбування Балаяж


В останні роки одним з найпопулярніших різновидів мелірування та фарбування стало окрашування під назвою «Балаяж» (від французького слова balayage – чищення або обдування). З'явилося воно дуже давно – ще у 70-х роках у Франції, але не прижилося, а зараз увірвалося у світ моди з новою силою і не зменшує своїх обертів. Найбільш модними варіантами сьогодні є карамельний та попелястий. Дуже багато хто вважає, що Балаяж – це те, що і Шатуш і Омбре, але це не зовсім так, вони дуже схожі, але не ідентичні. Спробуємо розібратися, що в них спільного, а чим вони відрізняються один від одного.

Чим відрізняються Омбре, Шатуш та Балаяж


Чим відрізняються один від одного дуже модні фарбування волосся Балаяж і Омбре? Всіх їх можна об'єднати тим, що вони відносяться до мелірування, у всьому іншому вони різні. І Омбре і Балаяж створюють ефект прядей, що вигоріли на Сонці, але другий виглядає природніше через те, що пасма фарбують чергуючи, а при Омбре забарвлюють коріння в темніший колір і плавно переходять до світлих кінчиків. Також для Балаяжу характерні більш розмиті переходи від кольору до кольору, порівняно з Омбре та Шатуш. Ця техніка підходить для власниць волосся різної довжини та різного кольору. Винятком є ​​дуже світле волосся на якому просто не вдасться зробити світліші пасма.

Фарбування волосся Балаяж Оболонь Київ ціна


Така техніка складніша в порівнянні з іншими видами мелірування і може виконуватися правильно тільки досвідченим майстром. Тому запрошуємо вас до нашого салону краси "Хіт" на Оболонь, на проспект Героїв Сталінграда, будинок 2Д у Києві. Ціна фарбування Балаяж від 450 гривень при використанні вашої фарби, вартість залежить від складності роботи та довжини вашого волосся. Якщо з нашою фарбою, вартість залежатиме від вашого вибору фарби та від довжини пасм. Але ви можете не переживати з приводу якості робіт та матеріалів, ми використовуємо лише фарби від відомих світових брендів, а наші майстри мають багатий досвід фарбування. Приходьте, ми виконаємо всі роботи якісно.

Покраска балаяж КиївФарбування Балаяж цінаНедорогий салон краси та перукарня "Хіт", найкраща вартість на Оболоні. Ця сторінка російською мовою: балаяж Киев цена.


Зателефонувати: Київстар 067-688-99-66, записатися - месенджери: написати в Viber, в Telegram, в WhatsApp.
© 2002-2023 Салон краси "Хіт" в Києві на Оболоні - проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграду) 2Д (карта), (метро "Почайна").