Стрижка бороди КиївЦіна від 120 гривень.
Телефонуйте зараз: 067-688-99-66 (просто натисніть на номер).


Стрижка бороди Стрижка бороди Київ Стрижка бороди і вусів Київ Стрижка бороди і вусів Стрижка бороди салон


Безлічі чоловіків подобається носити бороди, особливо сьогодні, коли це дуже модно. Але і не для кого не є секретом, що за нею потрібен окремий і постійний догляд у вигляді регулярних стрижок. Головна частина стрижки - оформлення загального вигляду. За допомогою правильної стрижки можна зробити образ більш виразним, виділити всі плюси, або ж заховати мінуси, якщо вони, звичайно, у Вас є. Процедуру створення зачіски на обличчі можна здійснювати спеціальними ножицями або триммерами, звичайно ж може використовуватися і бритва. Процес цей проходить за таким сценарієм. Спочатку майстер барбершопа зобов'язаний розчесати борідку, після чого слід прибрати волосся в області шиї і щік. Вже після цього зрізаються з боків. Майстер повинен зробити так, щоб гостре закінчення розміщувалося рівно посередині підборіддя. Далі перукар тушує біля вух і шліфує повністю бороду. Якщо район щік буде в процесі підголюватися, стрижку варто починати з гоління районів щоки і шиї аж до основи бороди. Слідом за цим проходить підстригання вусів, якщо це, звичайно ж, необхідно.

Стрижка бороди у Києві Стрижка бороди


Форми у борід бувають різні: широкі або завужені, у вигляді овалу або клина. Якщо шкірний покрив людини світліше волосся, то форму слід робити менш об'ємною, тоді щоки краще звільнити від зайвого волосся.
Для повного обличчя підійдуть вуса невеликого розміру, а форму стрижки краще зробити довшою. Обличчу трикутного виду більше підійде форма як у підкови або квадрат для надання більшої масивності. Якщо обличчя витягнуте, його можна коригувати формою більш круглої або овальною. Для обличчя у вигляді трапеції застосовують "каре", це зменшить обличчя в районі нижньої частини щелепи. Якщо вибір припав на "каре", то в такому випадку майстер справа і зліва від кінчика вуха до вусів поголить все, також все знімається в області вилиць і шиї. Він зробить більш різкий перехід від вусів.

Стрижка бороди Оболонь Стрижка вусів


З метою додачі овальної форми, спершу зістригають в області щік і шиї, а потім праву частку бороди. Конусоподібну роблять з гострим завершенням і прямими лініями. Напрямки не повинні бути ламаними. Волосся в області щік можливо як поголити, так і зберегти. У разі, якщо Ви зупиніться на "Руській" бороді, в такому випадку спершу стрижуть основу, а щоки ніяк не голять. Вуса слід відокремити від бороди, тому акуратно підстригають у куточках рота.

Стрижка бороди Київ Оболонь Стрижка бороди на Оболоні


Стрижка бороди і вусів барбершоп "Хіт" в Києві на Оболоні цінаІ не забудьте підібрати потім до свого образу правильну зачіску. До бороди добре підійдуть "канадка", "андеркат" і "помпадур". Але це класичне поєднання, вибір, звичайно ж, набагато більше і залежить тільки від Вас. Борода може моментально змінити весь Ваш образ, тому її правильний вибір дуже важливий. Ми пропонуємо Вам послуги досвідченого фахівця зі стрижки. Запрошуємо Вас в наш барбершоп "Хіт", який знаходиться біля центру Києва на Оболоні - вулиця Героїв Сталінграду, 2д, поруч Оболонська Набережна. Стрижка в салоні краси в Києві ціна від 120 гривень.


Стрижка вусів Стрижка вусів бороди салон краси Стрижка вусів бороди Київ Стрижка вусів і бороди в Києві
Модельна стрижка бороди і вусів Київ Оболонь якісно і недорого, барбершоп "Хіт". Російськомовна сторінка: стрижка бороды.


Зателефонувати: Київстар 067-688-99-66 або Водафон 095-909-05-68, записатися - месенджери: написати в Viber, в Telegram, в WhatsApp.
© 2002-2024 Салон краси "Хіт" в Києві на Оболоні - проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграду) 2Д (карта), (метро Почайна, Мінська). Оренда перукарського місця, Японський манікюр Київ.