Татуювання Київ, недорогий Тату салон на Оболоні

Зробити тату в Києві недорого (Салон татуювань Оболонь)Акція. Ціна за см2 від 19 гривень, за цілий малюнок - від 350 грн.
Телефонуйте зараз: Киевстар 067-688-99-66 або 095-909-05-68 (просто натисніть на номер).


Тату Оболонь Зробити татуювання


Татуювання мають дуже давнє коріння, за відомими даними ще в другому тисячолітті до нашої ери за допомогою малювання на тілі позначали приналежність людини до певного роду, племені, клану або соціальної верстви. Також з їх допомогою люди розфарбовували свої тіла різноманітними квітами, тим самим прагнучи захистити себе від ворогів і злих духів. Є таке кліше, що татуювання часто наносили на тіло для ототожнення ієрархії всередині різних кримінальних і злочинних угруповань. Але багато води утекло з тих незапам'ятних часів. І сьогодні тату роблять зовсім з іншими цілями. На сьогоднішній день татуювання - це, швидше за все, просто прикраса свого тіла. А дозволити собі таку нестандартну прикрасу тіла в наш час може абсолютно кожен.

Набити татушку Зробити tattoo Київ


Споконвіку татуювання наносили різними натуральними компонентами, що мають природні барвники. Наприклад, для виготовлення мінеральних фарб використовували такі компоненти, як кам'яне вугілля, сажа, охра. Рідше додавали кіновар. Або ж могли змішувати декілька елементів для поліпшення результату. У сучасному світі більше не використовують такі застарілі методи. Заздалегідь можна передбачити, яким чином тіло людини відреагує на нанесення пігментної фарби. Незважаючи на те, що алергічна реакція на сучасні барвники зустрічається дуже рідко, але жодна людина не може бути впевнена в позитивній реакції і індивідуальної непереносимість того чи іншого компонента в фарбі. Але не переживайте, все можна перевірити. Сьогоднішні технології дозволяють легко домогтися найрізноманітніших відтінків і півтонів, спеціальна фарба практично не стирається і не зблякне з часом, а можливі варіанти малюнків дійсно безмежні! Приходьте до нас і майстер допоможе Вам розібратися у всьому цьому різноманітті.
До речі, якщо Ви не впевнені, що готові носити один малюнок все життя, можете поекспериментувати з тимчасовим тату - розпис тіла хною або менді. Останнім часом популярність люмінесцентного татуювання набирає обертів, малюнок видно тільки в ультрафіолеті, і це приємно здивує Вас і Ваше оточення на дискотеці. Бодіарт теж відноситься до тимчасових малюнків на тілі, до того ж це красиво.


Татуіровки Татуювання


Татуювання - правила і заходи безпеки


Як і всюди, тут необхідно дотримуватися певних нескладних правил і заходів безпеки. Основною рекомендацією є не пити алкогольних напоїв і кави перед процедурою татуювання, так як вони збільшують кровоток. А щільно поїсти перед відвідуванням майстра варто. Адже обраний малюнок може виявитися складним, і знадобитися багато часу для його нанесення. Татуювання невеликого розміру - щось на зразок сердечка, зірочки або маленького надпису - наноситься близько чверті години. Малюнки побільше можуть зайняти повноцінний сеанс, тривалістю 3, а то і 4 години.
Через 2-3 тижні після того, як татуювання набито, за ним необхідно акуратно доглядати. До кінця дня все ще не рекомендується вживати алкогольні напої. Обов'язково, протягом перших трьох днів, шкіру навколо малюнка необхідно обробити спеціальним антисептиком у вигляді мазі або спрея, і накласти пов'язку. Важливо стежити за ходом загоєння ранки навіть після того, як почервоніння і набряк зійдуть. Адже може з'явитися корочка на місці малюнка при неповноцінному зволоженні, пігментної фарби зійде більше, ніж належить. У період відновлення краще не відвідувати сауни, лазні, басейни і спортивні секції, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Одяг варто вибирати такий, щоб він не прилягав щільно до місця з малюнком.

Татуювання Київ Оболонь Тату в центрі Києва недорого


Тату салон Хіт Київ Оболонь ціни


У нашому салоні висококваліфіковані майстри зроблять малюнки будь-якого рівня складності. Вартість послуг тату-майстра в чорно-білому виконанні - від 19 гривень за квадратний сантиметр малюнка, 25 гривень, якщо Ви виберете кольорове зображення. Вартість всього малюнка не може бути менше 350 гривень. Ми не боїмося брати невеликі малюнки - звертатися, зробимо якісно! Запрошуємо Вас, телефон в Києві 067-688-99-66 (наші ціни невисокі, ми гарантуємо безпеку і якість виконання).
Також є можливість в нашому салоні краси "Хіт" зробити татуаж губ, брів і очей. Салон розташований недалеко від центру Києва на Оболоні, проспект Івасюка (Героїв Сталінграду) 2Д - це недалеко від метро Почайна та Оболонь. Звертайтеся в наш салон до фахівців - володіючи багатим досвідом, наші майстри зовсім недорого зроблять Вам малюнки будь-якої складності з незмінно чудовим результатом. Російськомовна сторінка: тату Киев.

Салон тату Київ Тату недорого Тату Київ ціни Тату салон в Києві Тату Оболонь


Недорогий салон татуювань на Оболоні.


Зателефонувати: Київстар 067-688-99-66 або Водафон 095-909-05-68, записатися - месенджери: написати в Viber, в Telegram, в WhatsApp.
© 2002-2024 Салон краси "Хіт" в Києві на Оболоні - проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграду) 2Д (карта), (метро Почайна, Мінська). Оренда перукарського місця, Японський манікюр Київ.